Prague Apartment In Residential Tower - Parking

  • The lagest option:
  • 3 gasten
  • 2 bedden
  • 1 slaapkamer

1-slaapkamer Prague Apartment In Residential Tower - Parking ligt in de Praag 3 wijk, op afstand van 2 km van het Gemeentehuis en biedt ruimte aan maximaal 3 gasten. Het 34 m² grote appartement is gelegen op 2 km afstand van Centraal van Praag treinstation en niet ver van Olsanske namesti busstation.

Dit appartement heeft een patio en een keuken en biedt ook uitzicht op de binnenplaats. Voor extra gemak zijn een apart toilet en een douche beschikbaar bij deze accommodatie. Daarnaast vindt u er een haardroger en badlakens.

Jouw comfort is onze prioriteit, daarom biedt Prague Apartment In Residential Tower - Parking een complete keuken met koffie- en theevoorzieningen, een koelkast, keukengerei.

Dit appartement bevindt zich in de oude wijk van Praag, binnen 10 minuten wandelafstand van Želivského metrostation. Prague Apartment In Residential Tower - Parking biedt een eersteklas ligging, op 3 km afstand van het Dansende Huis. Deze 1-badkamer accommodatie is op 10 minuten rijden van De Karelsbrug genesteld.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Prague Apartment In Residential Tower - Parking
Residence Garden Tower - 8 Min Do Centra, Garaz
Mobiele prijsaanbieding

Residence Garden Tower - 8 Min Do Centra, Garaz

8.0
Heel goed 102 beoordelingen
13 m van de accommodatie
USD 124 USD 112
per nacht
Residence Garden Tower - Zimni Zahrada
Mobiele prijsaanbieding

Residence Garden Tower - Zimni Zahrada

15 m van de accommodatie
USD 144 USD 130
per nacht
Lovely Family Suite
Mobiele prijsaanbieding

Lovely Family Suite

9.5
Voortreffelijk 108 beoordelingen
40 m van de accommodatie
USD 182 USD 164
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Václav Havel Praag
    20 km

    Treinstations

    Station Praha hlavní nádraží
    2,2 km

    Faciliteiten

    Internet

    • Gratis WiFi in de kamers

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Accommodatie diensten

    • 24 uur bewakingsdienst
    • Tours/Ticketservice

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Keukengerei

    Recreatie

    • Tuin

    In de kamers

    • Verwarming
    • Patio
    • Terras
    • Koffie- en theefaciliteiten
    • Eettafel

    In de badkamer

    • Gratis toiletartikelen

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Ontwerp

    • Vloerbedekking

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Lift

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 12:00 tot 21:00
    Uitchecken: van 05:00 tot 11:00
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Prague Apartment In Residential Tower - Parking te vinden?
      Prague Apartment In Residential Tower - Parking is in de Praag 3 wijk gesitueerd, op afstand van 2 km van het Gemeentehuis.
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Prague Apartment In Residential Tower - Parking?
      Populaire plekken in de buurt van Prague Apartment In Residential Tower - Parking zijn onder andere De Karelsbrug, het Gemeentehuis, het Dansende Huis.
    • Hoeveel kost het om bij Prague Apartment In Residential Tower - Parking te verblijven?
      De huurprijs van Prague Apartment In Residential Tower - Parking is €266.
    • Kunnen we onze auto parkeren in de buurt van het appartement?
      Ja, het appartement biedt gratis privéparkeerplaatsen ter plaatse aan.
    • Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van Prague Apartment In Residential Tower - Parking?
      Restaurants in de buurt van Prague Apartment In Residential Tower - Parking zijn onder andere Hector en Richman Business Bar restaurants, gelegen op ongeveer 6 minuten lopen.
    • Biedt Prague Apartment In Residential Tower - Parking internetverbinding?
      Prague Apartment In Residential Tower - Parking biedt Wi-Fi in de kamers.
    • Is er een keuken in het appartement?
      Bij het appartement vinden gasten een keuken met koffie- en theevoorzieningen, een koelkast, keukengerei.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Václav Havel Praag
    20 km

    Treinstations

    Station Praha hlavní nádraží
    2,2 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Prague Apartment In Residential Tower - Parking

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten